Kariéra

ASISTENT/KA PREDAJA

Spoločnosť Saffron Beds hľadá do svojho tímu vhodnú osobu na pozíciu ASISTENT/KA PREDAJA pre pobočku v Košicích a Bratislavě. Saffron Beds je česko-slovenskou firmou, výrobcom luxusných postelí a matracov z prírodných materiálov tej najvyššej kvality. Radí sa medzi svetovú elitu, má za sebou zázemie silného investora.

Náplň práce

  • Koordinácia vzťahov so zákazníkmi a proaktívny prístup
  • Komunikácia so zákazníkmi
  • Prezentácia značky na spoločenských akciách v československom regióne
  • Reprezentácia spoločnosti pri vytváraní a udržiavaní obchodných vzťahov
  • Napĺňanie stanovenej obchodnej stratégie a cieľov predaja v zverenej oblasti

Požiadavky

  • Predchádzajúce relevantné skúsenosti z podobnej pozície v oblasti predaja prémiových či luxusných výrobkov alebo služieb (výhodou)
  • Samostatnosť, nadšenie pre predaj, obrovská motivácia pre dosiahnutie stanovených cieľov, flexibilita a vysoké pracovné nasadenie
  • Reprezentatívne vystupovanie, kultivovaný prejav, výborné komunikačné schopnosti
  • Skúsenosti v sektore luxusného nábytku sú výhodou
  • Min. SŠ vzdelanie
  • Plynulá znalosť anglického jazyka (ústny prejav), schopnosť predaja a prezentácie v AJ
  • Proaktívnosť, podnikavosť, schopnosť riešiť problémy samostatne

Ponúkame

  • Zázemie silného investora a medzinárodne úspešnej modernej luxusnej značky
  • Zaujímavú a kreatívnu prácu v atraktívnom prostredí
  • Školenia v oblasti techník predaja, merchandisingu
  • Nadštandardné finančné ohodnotenie viazané na predajné výsledky
  • Možnosť kariérneho rastu v závislosti od dosiahnutých výsledkov
  • Práca v atraktívnom prostredí v oblasti prémiového tovaru a služieb
  • Firemné benefity spoločne s benefitmi partnerských firiem z oblasti luxusného tovaru a služieb

V prípade že ste to práve vy, koho hľadáme, pošlite svoj životopis e-mailom so sprievodným listom na nasledujúci kontakt:
Lenka Zbořilová, zborilova@saffronbeds.com

HOME NOVINKY POSTELE SAFFRON DOPLNKY O POSTELIACH O SPOLOČNOSTI SHOWROOM KONTAKT
PRE PARTNEROV PRE HOTELY
© COPYRIGHT 2017 BY SAFFRON BEDS. ALL RIGHTS RESERVED. IT SYSTEM MADE BY PRIMOCO INVESTMENTS LTD.